Een avond vol mysterie, smaak en verleiding

Mata Hari Dine in the Spybar

Mata Hari Dine in the Spybar
v.a. €130 p.p.

Arrangement details

WTC Hotel Leeuwarden
Leeuwarden

Mata Hari Dine in the Spybar, va. €130,- p.p.

Een avond vol mysterie, smaak en verleiding!

Van 23 mei t/m 7 augustus 2026 viert Leeuwarden 150 jaar Mata Hari: een ode aan Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari. De Leeuwarder legende groeide uit tot een wereldberoemde danseres en mysterieuze spionne. Tijdens deze periode staat de stad in het teken van haar verhaal, met bijzondere activiteiten, exposities en routes op verschillende locaties.

Ook wij brengen graag een ode aan Mata Hari. Maak je bezoek aan Leeuwarden compleet met de Mata Hari Dinner Special bij WestCord WTC Hotel Leeuwarden. Geniet van een comfortabele overnachting, uitgebreid ontbijt, late check-out, een exclusieve Mata Hari cocktail in onze spybar én een heerlijk 3-gangen diner in élevé.

Laat je meevoeren in het verhaal van Mata Hari en beleef Leeuwarden op een bijzondere manier. Bezoek haar geboortehuis, ontdek de Mata Hari street art tour of laat je verrassen door de culturele programmering in de stad. Na een dag vol mysterie, verleiding en historie schuif je aan voor een smaakvol diner en proost je in onze Spybar in the Sky met uitzicht over Leeuwarden: de stad waar haar verhaal ooit begon.

Onze exclusieve cocktail:
Mata HariOriental infused gin | Strawberry | Elderflower | Citrus

Liever alcoholvrij? Kies dan voor de verrassende Mata Hari mocktail.

Inclusief:

  • Overnachting met korting
  • 3-gangen diner
  • Uitgebreid ontbijt
  • Late check-out
  • Mata Hari cocktail of mocktail in de Spybar in the Sky
  • Tip: bezoek haar geboortehuis of ontdek de Mata Hari street art tour
Boek nu

Liever zonder diner?
Wil je vooral overnachten en Leeuwarden op eigen tempo ontdekken? Bekijk dan onze Mata Hari Overnight Special, inclusief ontbijt, late check-out en een Mata Hari cocktail of mocktail in de Spybar in the Sky.

Algemene voorwaarden

  • Boekbaar van 23 mei t/m 7 augustus 2026
  • Op basis van beschikbaarheid
  • Prijs is op basis van 2 personen per kamer
  • Exclusief stadsbelasting €1,65 p.p.p.n.
  • Arrangement is inclusief een 3 gangen diner in Restaurant élevé